DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka:

Grupa I - 20 stycznia, godzina 15.00

Grupa II - 27 stycznia,  godzina 15.00

Grupa III - 20 stycznia, godzina 15.30

Grupa IV - 27 stycznia, godzina 15.30

Grupa V - 20 stycznia, godzina 16.15

Grupa VI - 27 stycznia, godzina 16.15

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI NA SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 5 GRUDNIA  O GODZINIE 12.15

Znalezione obrazy dla zapytania ŚWIĘty mikołaj

Znalezione obrazy dla zapytania pióro poety                 DZIEŃ POEZJI

27 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu Dzień Poezji, który będzie miał na celu rozbudzanie zainteresowania dzieci poezją polskich autorów, rozwijanie zdolności recytatorskich, aktorskich oraz plastycznych.

UWAGA! ZGŁOSZENIA PRAC PLASTYCZNYCH I RECYTACJI WIERSZY DO 20 LISTOPADA!!!

Grupy młodsze : I, II, III, IV

- czytanie wierszy przez rodziców w domu
- czytanie wiuerszy przez nauczycielki w grupach
- wykonanie pracy plastycznej inspirowanej wysłuchanym utworem - dziecko - rodzic
   (format A4 lub wiekszy, dowolna technika plastyczna)
   Zwrot prac najpóźniej do 25 listopada.
- wykonanie pracy plastycznej inspirowanej wierszem w grupach

Grupy starsze : V, VI, VII

- czytanie wierszy przez dzieci w domu lub ich nauka na pamięć
  Chętny do udziału w przedsięwzięciu rodzic i dziecko zgłaszają się do nauczyciela w grupie.
   Rodzic uczy dziecko czytać lub recytować wybrany wiersz na 27 listopada.
- czytanie wierszy przez nauczycielki w grupach
- inscenizacje wybranych wierszy w grupach

Serdecznie zachęcamy Państwa  do wspólpracy :)

Zainteresowanych rodziców i dzieci z grup: I, II, III, IV  prosimy o zgłaszanie się do nauczycielek grup, wykonanie pracy plastycznej inspirowanej wybranym wierszem, podpisanie pracy i dostarczenie do grupy do 25 listopada.

Chętnych rodziców i dzieci z grupy: V, VI, VII prosimy o zgłaszanie się do nauczycielek w grupach, podanie tytułu wiersza, przygotowanie dziecka do recytacji lub czytania utworu, które odbędzie się 27 listopada.

WSPÓŁPRACA Z LEGIĄ WARSZAWA

W ramach współpracy z Legią Warszawa i obecnością naszej placówki w elitarnym projekcie „Przedszkole przyjazne Legii”, mamy przyjemność zaprosić naszych podopiecznych oraz Państwa na darmowy trening piłkarski, który odbędzie się na obiektach treningowych Legii Warszawa (przy ul. Łazienkowskiej 3).

Zapraszamy Rodziców oraz dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia. Trening odbędzie się w jednym z proponowanych terminów:
- niedziela, 28 kwietnia 2019 r., godzina 14:30

Trening trwa ok. 60 minut. Realizowany będzie w ramach „zajęć z Rodzicami” na boisku treningowym przy ul. Łazienkowskiej 3. Na boisku, pod okiem trenerów Legii, możliwy jest trening jednego rodzica oraz jego dziecka.

UWAGA: TRENING GRATIS MOŻLIWY TYLKO PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTACJI:
1. Wejdź na
panel.legiasoccerschools.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
2. W polu „Wybieram zajęcia w lokalizacji” wskaż program sportowy (Przedszkola piłkarskie dla dzieci 3-7 lat).
3. Z rozwijanego menu wybierz lokalizację „Warszawa – trening GRATIS”.
4. Podczas wypełniania danych dziecka w polu „Nazwa szkoły lub przedszkola” wpisz nazwę swojej placówki.
5. Dokończ rejestrację.
6. Widzimy się na boisku!

PO DOKONANIU REJESTRACJI OTRZYMAJĄ PAŃSTWO AUTOMATYCZNĄ INFORMACJĘ Z SYSTEMU O PŁATNOŚCIACH, KTÓRĄ PROSIMY ZIGNOROWAĆ.

Udział w treningu dla Państwa oraz dzieci jest darmowy.

Zapraszamy!

Uwaga: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o szkółkach piłkarskich Legii Warszawa: http://www.legiasoccerschools.pl/