Grupa II

WSZYSTKIE MISIE
MY KOCHAMY
I TAK TEŻ SIĘ NAZYWAMY.

Do grupy "Misiów" uczęszcza 25 dzieci w wieku 3 - 4  lat, którymi opiekują się nauczycielki - pani Agnieszka          i Paulina, z pomocą pani Joli i Oli.

„Misie” są bardzo wesołe, lubią śpiewać, bawić się i tańczyć. Z przyjemnością wykonują piękne prace  plastyczne. Układają też puzzle,  wieże z klocków,  gotują obiady w „Misiowej” kuchni. Lubią słuchać czytanych im bajek i wierszy. Dzieci są samodzielne i chętnie sprzątają po sobie zabawki.